Ukrainian Young Book Design Awards 2021 оголосив шортлист для спецномінації Tic Tac ®

Конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards 2021 оприлюднив шортлист найкращих дизайнерів.

У 2021 році ми оголосили спеціальну номінацію — Tic Tac ® Fresh Concept, що була створена за підтримки бренду Tic Tac ®. Учасникам пропонувалося зобразити сенс їх улюбленої книги в одному зображенні.

Основна мета — освіжити сенси давно відомих книг, по-новому представити силу книжкового дизайну та звернути увагу на важливі ідеї, які транслюють нам книжки. У своїх роботах дизайнери використовували цитати з обраної ними книги, візуальні образи та робили власні влучні акценти в роботі.

В конкурсі взяли участь сотні учасників з усього світу: України, Польщі, Чехії, Великобританії, Австрії, Португалії, Німеччини, Італії та інших країн. Троє членів журі: Сергій Вовк, Антон Або та Фатінья Рамос, обрали 5 дизайнерів у шортлист спецномінації. З них вже визначено переможця, який отримає річний запас свіжості від Тіс Тас ® та приз для професійного творчого розвитку у розмірі $1000.

Шортлист Tic Tac ® Fresh Concept:


Юлія Данилова — Robinson Crusoe Poster;
Ольга Чернякова — The Daring Ones Are Always Lucky;
Софія Сулій — Alice in Wonderland;
Анастасія Мазурок — Josef Brodsky Mood Poster;
Валерія Зіневська — Little Red Riding Hood.

Ukrainian Young Book Design Awards заснували у 2019 році видавництво «Основи» та студія L/Y (ex Hooga.design).
_______________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua