Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2021 » Квітень » 15 » Українська «Ракета» поцілила в Амстердам

Розміщення новин компаній

Українська «Ракета» поцілила в Амстердам

Сервіс доставки їжі та продуктів Rocket почав роботу в Нідерландах

Український стартап продовжує світову експансію. Сьогодні, 15 квітня, сервіс доставки їжі та продуктів почав роботу в столиці Нідерландів — Амстердамі. Країна тюльпанів стала другою серед десяти європейських держав, де Rocket планує почати роботу вже в цьому році.
З початком роботи в Нідерландах, сервіс Rocket розширив свою присутність до трьох країн. Крім України кур’єри з помаранчевими рюкзаками доставляють замовлення у столиці Кіпру — Нікосії.

«Кіпр був стартовим майданчиком перед виходом у нові європейські країни. Наразі ми відточили технічні нюанси та багатомовність застосунків, а також підготували команди для масштабної міжнародної експансії. Зокрема у Амстердамі відкрито офіс, що буде займатись новими ринками», — розповів Олег Любарець, CMO Rocket.

Незважаючи на масштабні плани експансії у десять європейських країн, Rocket продовжує активний розвиток в Україні. Вчора помаранчеві рюкзаки з’явились у Білій Церкві. Всього ж в Україні покрито вже 28 міст, серед яких 18 обласних центрів.
_______________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 331 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz