Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Листопад » 22 » Українські підприємці все частіше проводять платежі через мобільний банкінг

Розміщення новин компаній

Українські підприємці все частіше проводять платежі через мобільний банкінг

Українські підприємці все частіше проводять платежі у мобільному додатку “Приват24 Бізнес” та користуються бізнес-функціями єдиного мобільного банку Приват24.

Як повідомив керівник дирекції з обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв, з початку 2021 року кількість клієнтів, які користуються виключно мобільним бізнес банком Приват24, зросла у півтора рази до 110 тисяч.

За словами Євгена Заіграєва, кількість користувачів першого в Україні єдиного мобільного додатку Приват24 для фізичних осіб та підприємців, який було представлено у середині минулого року, перевищує 120 тисяч.

Загалом, за даними ПриватБанку, через веб та мобільну версії “Приват24 Бізнес” регулярно проводять платежі більше ніж 610 тисяч бізнес клієнтів.
_____________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 555 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz