Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2021 » Вересень » 10 » Український бізнес не готовий до нового карантину

Розміщення новин компаній

Український бізнес не готовий до нового карантину

42% підприємців, які торгують онлайн, не готові до нового локдауну. Про це повідомляє BusinessUA.Com.

29% опитаних заявили, що не відчули впливу пандемії. 22% замовляють продукцію в Україні та стверджують, що швидкість постачання не змінилася. Тривалішим очікування товарів у межах країни стало лише для кожного десятого власника бізнесу. 16% підприємців, які замовляють товари з-за кордону, зазначили, що доставка стала довшою. А для 3% - взагалі неможливою, за даними OLX. Опитали понад 2 тис. підприємців.

Бізнес готується до чергового локдауну. Основні напрямки: активне ведення онлайн-магазину, збільшення запасів товару, інвестиції у рекламу.

Найпопулярніші категорії для ведення бізнесу — продаж одягу та взуття, оренда та продаж нерухомості, автозапчастини, дитячі товари.

93% онлайн-бізнесів зазначають, що їхній щомісячний прибуток з урахуванням всіх витрат та податків не перевищує 20 тис. грн. 5% отримують від 20 до 50 тис. грн, інші — понад 50 тис. грн. У середньому підприємці мають 17 успішних угод на місяць.

Для 42% підприємців розвиток та підтримання репутації - важлива частина бізнесу. Кожен третій вважає, що позитивний імідж важливіший за прибуток та продажі. Не цікавляться питанням репутації лише 6% власників бізнесу.

8 з 10 власників бізнесу постійно слідкують за зверненнями клієнтів й оперативно відповідають.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 278 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz