Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Жовтень » 12 » В Україні будуть переробляти літаки: «Антонов» і Airbus візьмуть участь

Розміщення новин компаній

В Україні будуть переробляти літаки: «Антонов» і Airbus візьмуть участь

Мінінфраструктури в рамках розробки концепту Національного авіаперевізника вивчає можливості для співпраці компанії "Антонов" і однієї з найбільших авіабудівних компаній в світі Airbus. Так, йдеться про створення нового європейського центру з модернізації іноземних пасажирських літаків на вантажні на виробничих потужностях ДП "Антонов".

"Цього літа міністерство розпочало співпрацю з французькою консалтинговою компанією Aerogestion по оптимальній моделі створення національного авіаперевізника. У рамках розробки концепту національного авіаперевізника вивчаються можливості для співпраці ДП "Антонов" і Airbus", – повідомляє OBOZREVATEL з посиланням на ЦТС та МІУ.

Раніше заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявляв, що українська державіакомпанія забезпечуватиме внутрішні і міжнародні рейси. В їх число возять і далекі дистанції.

У свою чергу французька Aerogestion бере участь у створенні або реорганізації авіакомпаній. Може проводити аудити і консультації з низки питань.

Варто відзначити, вже до кінця 2021 року планують представити результати і можливі рішення. Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже в цьому році планується отримання конкурентоспроможного госавіаперевезника.

Відзначимо, 12 жовтня Україна і Європейський Союз підписали угоду про "відкрите небо", про яку домовилися ще в 2013 році. Передбачається, що це призведе до появи в нашій країні нових лоукостерів, зниження цін на авіаквитки в цілому, а також розвитку туризму.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 383 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz