Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2021 » Листопад » 25 » В Україні можуть подешевшати авіаквитки на внутрішні перельоти

Розміщення новин компаній

В Україні можуть подешевшати авіаквитки на внутрішні перельоти

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив розробити план щодо зниження цін на квитки на внутрішні рейси.

Відповідне доручення Кабінету міністрів він дав під час наради щодо розвитку внутрішніх авіаперевезень, доповідає видання Факти.

Кабмін схвалив порядок використання 104 млн грн, що було виділено на відшкодування витрат перевізників під час пандемії.

– Уряд спільно з Офісом президента та Верховною радою шукав механізми підтримки, щоб українці могли дешево подорожувати Україною та розвивати внутрішній туризм, – повідомив Шмигаль.

За його словами, здешевлення квитків дозволить українським авіаперевізникам до 10 грудня подати заявки до Міністерства інфраструктури, щоб отримати компенсацію.

Шмигаль додав, що коронавірус дуже вплинув на авіаперевезення по всьому світу. Прем’єр-міністр зазначив, що дуже важливо зробити квитки доступнішими, щоб українці могли знову подорожувати країною.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 506 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz