Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2021 » Жовтень » 21 » Вибухові роботи - як це відбувається?

Розміщення новин компаній

Вибухові роботи - як це відбувається?

Вибуховими роботами називається комплекс операцій, що включає в себе підготовку зарядів вибухових речовин і їх подальше ініціювання. Цей вид робіт найбільш затребуваний в гірничодобувній і будівельній галузях промисловості. Вони займають чималу частку в собівартості видобутку корисних копалин; обсяг витрат на буропідривний комплекс коливається від 25 до 40%, з яких на вибухові роботи припадає понад 60%.

Вибухові роботи здійснюються за допомогою вибухових речовин і засобів підривання, що створюють початковий імпульс для збудження вибуху. Сьогодні на ринку діють кілька великих підприємств, зайнятих в таких сферах, як промислові вибухи і виробництво вибухових речовин.

Подібні роботи дозволено здійснювати тільки за умови обов'язкового забезпечення належних мір безпеки для людей, використовуваного обладнання, споруд, розташованих поруч, та екології навколишнього середовища.

У цій статті ми розповімо вам про існуючі категорії вибухових речовин і про те, як проводяться вибухові роботи.

Читати далі ...
_______________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 718 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz