Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2021 » Листопад » 12 » Відкриваємо таємниці: в «Сільпо» стартує акція «Маска»!

Розміщення новин компаній

Відкриваємо таємниці: в «Сільпо» стартує акція «Маска»!

Мережа супермаркетів «Сільпо» з 10 листопада 2021 року запускає загадкову акцію за мотивами інтригуючого телевізійного гіпершоу «Маска», яке виходить в ефірі телеканалу «Україна». Гості зможуть відчути себе детективами, розкриваючи загадкових персонажів, що вже стали улюбленцями мільйонів глядачів у додатку «Сільпо», де задля акції було створено колесо «Маска».

Хто-хто маскується в «Сільпо»? Які таємниці приховує Циклоп і Жирафа? Варто тільки уважно придивитися та не пропустити підказки.

Молоді та креативні, творчі та мрійливі, ті, хто вибирають концерти або ж, навпаки, поніжитися вдома – всіх об’єднує зустріч у «Сільпо» за смачненьким. Кожен може взяти участь у розіграші подарунків, виконавши прості умови акції. Серед призів є приємні бонуси від «Сільпо», а також яскраві фігурки персонажів шоу «Маска». Головним призом розіграшу стане – 1 000 000 гривень!

Все загадково, але надзвичайно просто. Щоб взяти участь в акції «Маска», необхідно лише бути учасником програми «Власний Рахунок» і мати додаток «Сільпо», а також придбати товари на суму 149 грн або товари партнерів акції. Після цього Гість отримує чек з QR-кодом або повідомлення в додатку «Сільпо», що має шанси на обертання колеса «Маска» для отримання спеціальних пропозицій від програми «Власний Рахунок» та участі у розіграшу головного призу.

«Бути завжди в трендах та підтримувати яскраві проєкти – це про команду Перевершників. Сьогодні люди значно більше прагнуть особливих вражень, що запам’ятовуються надовго. Саме тому ми намагаємося не просто надавати неперевершену якість сервісу та товарів, а дарувати незабутні емоції та захоплюючий досвід, щоб кожний візит до «Сільпо» був кращим за попередній», – говорить директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва.

«Неможливо стримати емоції – свято наближається! Вже скоро-скоро улюблені герої мегапопулярного шоу «Маска» оселяться в наших домівках. Це просто кайф працювати з натхненною командою Перевершників «Сільпо» і нести добрі казкові враження в родини наших глядачів. Все тільки починається, до зустрічі в ефірі каналу великих подій – телеканалу «Україна» та в чарівних магазинах «Сільпо»!» – наголосила директорка з маркетингу телеканалу «Україна» Олена Шворяк.

Акція триватиме з 10 листопада по 31 грудня 2021 року включно.

Головні партнери акції «Маска» – PepsiCo Україна та телеканал «Україна». В акції також беруть участь товари інших партнерів. Акція діє в супермаркетах «Сільпо» та делікатес-маркетах Le Silpo з 10.11.2021 по 31.12.2021.
Правила проведення акції «Маска» ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» – за посиланням: https://silpo.ua/collect/maska
_________________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 836 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz