Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Нафта, газ, енергетика » 2018 » Травень » 6 » Вінницяобленерго модернізувала управління ресурсами

Розміщення новин компаній

Вінницяобленерго модернізувала управління ресурсами

Завдяки рішенню SAP процеси автоматизовані, а формування звітів скоротилося з 7 днів до 15 хвилин

Компанія ПАТ «Вінницяобленерго» оголосила про успішне завершення проекту по впровадженню SAP ERP. Тепер вся інформація зібрана в єдиній електронній базі даних, бізнес-процеси відслідковуються централізовано в режимі online. Це дозволило звести до мінімуму ручну роботу, автоматизувати процеси і скоротити формування звітів з 7 днів до 15 хвилин. Завдяки рішенню компанія витрачає власні кошти ефективніше.

Інфраструктура ПАТ «Вінницяобленерго» знаходиться на території в 26,5 тисяч квадратних кілометрів, з сотнями підстанцій та інших технічних об'єктів. Компанія всього за дев'ять місяців впровадила єдину систему SAP ERP (англ. Enterprise Resource Planning System - планування ресурсів підприємства). Це допомогло вибудувати управління бізнес-процесами в єдиному інформаційному просторі. На їхній основі плануються і проводяться профілактичні огляди та ремонти, закупівлі обладнання і послуг. За кожною одиницею обладнання можна простежити історію експлуатації. Завдяки централізованому контролю ефективності внутрішніх закупівель знизилася потреба в залученні банківських кредитів.

«Рішення на базі SAP ERP, запроваджене в ПАТ «Вінницяобленерго», повністю адаптоване до потреб енергетичної компанії і дозволяє використовувати кращі світові практики управління бізнес-процесами виробничих підприємств. Для енергетичного комплексу України, що знаходиться в процесі масштабної трансформації, такий досвід дуже важливий, тому що дозволяє підвищити ефективність основного активу - інфраструктури», - зазначив представник SAP.

Раніше звітність велася вручну і окремо по кожному підрозділу, на збір і звірку даних йшло багато часу. З SAP ERP робота зі звітністю доступна в режимі реального часу, стала більш точною та оперативною. Співробітники користуються зручними інструментами введення і аналітики даних. Акціонери можуть оперативно отримувати всю фінансову інформацію, яка відповідає європейським стандартам звітності. Істотною перевагою SAP ERP є високий рівень захисту даних. Запроваджено добовий реєстр, який дозволяє контролювати не тільки поточні платежі, але і загальну ситуацію по бюджету і виконання договорів.

«Майбутнє енергетики - в широкому використанні інноваційних технологій. Тільки так може бути досягнута якість надання послуг, затребувана в нинішньому сторіччі. Завдяки SAP ERP ми змогли значно підвищити якість прийняття рішень, що вже позитивно відобразилось і на обслуговуванні клієнтів, і на наших взаєминах з акціонерами», - підкреслив Андрій Поліщук, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго».
Над впровадженням рішення SAP ERP для ПАТ «Вінницяобленерго» працювала компанія «Цифрові ІТ рішення (DITS)». Вона здійснює діяльність в сфері IT-консалтингу та має великий досвід впровадження корпоративних інформаційних систем управління на базі продуктів SAP, має галузеву експертизу в енергетиці.


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 501 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz