Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2020 » Жовтень » 23 » «Запоріжвогнетрив» модернізує газоочисне обладнання

Розміщення новин компаній

«Запоріжвогнетрив» модернізує газоочисне обладнання

ПрАТ «Запоріжвогнетрив» приступив до активної фази монтажу газоочисного устаткування - рукавних фільтрів з імпульсною регенерацією - на ділянці виробництва шамотних виробів алюмосилікатного цеху. Інвестиції підприємства в установку нових газоочисних систем складуть 12 млн гривень.

Реконструкція і установка дев'яти нових газоочисних систем для шамотного виробництва здійснюється відповідно до програми екологічної модернізації «Запоріжвогнетриву». Фільтрація викидів за допомогою рукавних фільтрів є найбільш ефективним способом уловлювання дрібнодисперсного пилу. Введення в експлуатацію обладнання забезпечить очистку повітря від пилу - до 20 мг / м³. Весь вловлений пил буде повторно повертатися у виробництво.

«За останні п'ять років «Запоріжвогнетрив» інвестував в екологічні проекти підтримки стану обладнання понад 30 млн гривень. Установка газоочисток нового покоління дозволить знизити навантаження на навколишнє середовище і покращити умови праці на ділянках алюмосилікатного цеху», - зазначив генеральний директор «Запоріжвогнетриву» Сергій Гоман.

Виготовлення та монтаж фільтрів здійснюється українським виробником газоочисного устаткування ТОВ «НВП «Дніпроенергосталь». В рамках капітального будівництва проведені демонтажні роботи, виконується прокладка мереж стисненого повітря, монтаж електричних мереж та фільтрів. Монтажні роботи планують завершити до кінця 2020 року.
___________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 414 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz