Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2021 » Листопад » 13 » Запрошуємо у подорож Бразилією: у Києві відкрився новий «Сільпо»

Розміщення новин компаній

Запрошуємо у подорож Бразилією: у Києві відкрився новий «Сільпо»

Дикі Амазонські джунглі та святковий Ріо-де-Жанейро. Сонячна Копакабана та хвилюючий футбольний стадіон. Непересічні фавели та помпезний акведук Каріока. «Сільпо» вдалося помістити Бразилію в новому дизайнерському супермаркеті. Магазин відкрився 12 листопада у ТРЦ Respublika Park за підтримки Уряду Бразилії.

Шопінг у супермаркеті нагадує подорож Бразилією. Починається вона у джунглях Амазонії з відділу фруктів та овочів, де окрім екзотики, гості знайдуть вже такі знайомі та улюблені продукти від українських фермерів.

Посеред інсталяцій дерев, ліан та диких тварин і птахів під величезними люстрами з ротанга розташований затишний фудхол з кількома кухнями світу. Тут наші гості зможуть скуштувати страви італійської кухні, піцу на дровах, вок, суші, донер. Працює тут і кав'ярня Feeltrd, звісно ж з найкращою бразильською кавою. Поряд розташований дегустаційний простір, у якому бренд-шеф «Сільпо» Марко Черветті та інші топові шефи проводитимуть майстер-класи та створюватимуть рецепти для «Академії Смаку».

З джунглів потрапляємо до Ріо. Це місто важко уявити без трьох речей: пляжів, карнавалу та звісно ж футболу. Тому частина супермаркету – це зона стадіону, у якій розташований наш власний трофей - солодощі від «Власної Кондитерської». Від стадіону через Чизарню «Сільпо» прямуємо до Акведуку Каріока, яким ходить один із найстаріших у світі трамваїв Санта Тереза.

На стінах супермаркету ілюстрації богів Амазонії на тлі бразильських пейзажів. Це данина феноменальній Бразилії – її сучасності та самобутності. Феномен нового «Сільпо» – це «Лавка Традицій». Цей проєкт поєднує дивовижні крафтові продукти від невеликих українських виробників.

Між джунглями та пляжем працюватиме аптека «Біла Ромашка», а на самому пляжі Копакабана гості зможуть придбати вражаючі товари від емоційного бутику OFFTOP.

У новому супермаркеті, «Сільпо» вперше реалізував декілька унікальних проєктів. Перший - це кімната для медитації, яка буде відкритою для наших Гостей та Перевершників. Другий - це власний паб Beermaster, адже у «Сільпо» одна з найсильніших у країні експертиз пива. Дизайн пабу зроблено за мотивами Національної бібліотеки Бразилії. У ньому поєднано неокласицизм та модерн.

У новому «Сільпо» панує атмосфера радості. На стінах є пішасао – бразильський стріт арт, який розписав бразильський художник Тарік Кляйн. Ще тут можна побачити скульптуру Merman, яку створили для однієї з найвідоміших подій у світі мистецтва, що проходить у пустелі Блек-Рок у штаті Невада, США. Тут поєднані хвилі океану біля кас, літак над Самокасами, будиночки Параті, оригінальні ілюстрації на стінах. І безумовно легенди та новинки Сільпо: випічка, хліб, солодощі, копченості, кулінарія, ексклюзивні імпортні продукти із десятків країн світу. І це все в одному у магазині. Muito obrigada, Brasil!
______________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 814 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz