Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Июль » 29 » 3G зв’язок Київстар тепер у Житомирі

Размещение новостей компаний

3G зв’язок Київстар тепер у Житомирі

Распечатать: 3G зв’язок Київстар тепер у Житомирі | Комментировать: 3G зв’язок Київстар тепер у Житомирі
Київстар першим серед мобільних операторів запустив 3G зв’язок у Житомирі та передмісті. Таким чином, сучасні технології комунікацій стали доступними абонентам в усіх обласних центрах України. Сьогодні зв’язок 3G Київстар працює у 8 658 населених пунктах, де проживає 75% жителів країни.

У Житомирі 89% мешканців користуються зв’язком Київстар. Тепер всі вони мають змогу приєднатись до спільноти абонентів 3G. Також отримувати переваги від швидкісного мобільного інтернету зможуть майже 5000 великих і малих підприємств міста - корпоративні клієнти національного телеком оператора.

Якісний 3G-зв’язок в Житомирі забезпечують 66 базових станцій Київстар. Що важливо, компанія повністю оновила телеком-інфраструктуру мережі, встановивши на базових станціях новітнє обладнання, яке підтримує технології зв’язку 3G і 4G. Отже і тепер, і в майбутньому Київстар зможе забезпечувати житомирянам доступ до високотехнологічних послуг.

Петро Чернишов, президент Київстар: «Вітаємо Житомир з довгоочікуваним 3G! Тепер, коли ми охопили швидкісним мобільним інтернетом усі обласні центри, Київстар зосередиться на розширенні території покриття за межами міст, в сільській місцевості, щоб забезпечити усім мешканцям України рівний доступ до новітніх технологій».

Одночасно із обласним центром, зв’язок 3G отримали ще 23 населених пункти Житомирської області, серед яких – міста і селища Бердичів, Коростишів, Чуднів, Андрушівка, Дениші та ін. На сьогодні понад 300 міст і сіл Житомирщини вже користуються 3G-зв’язком Київстар. Швидкісний мобільний інтернет також «працює» на ділянці міжнародної траси М06 (Київ - Чоп), яка пролягає через територію області.

У якості заохочення всі абоненти передплаченого зв'язку в Житомирі отримають бонусні 3 ГБ трафіку у подарунок, якими можна буде скористатися протягом місяця щоб протестувати якість та переваги 3G від Київстар.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 467 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz