Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2019 » Май » 29 » ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент споживчих та індустріальних продуктів

Размещение новостей компаний

ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент споживчих та індустріальних продуктів

Распечатать: ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент споживчих та індустріальних продуктів | Комментировать: ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент споживчих та індустріальних продуктів
ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів інформує про те, що на виставці Computex 2019 (Nangang Exhibition Center, на стенді L0810) будуть представлені найновіші ігрові продукти XPG, а також споживацькі та індустріальні продукти компанії.

Швидкісні, надійні та гнучкі промислові рішення

ADATA продемонструє найновіші лінійки SLC, MLC та 3D NAND твердотільних накопичувачів (SSD) промислового класу, картки пам’яті і модулі пам’яті DDR4 2666, що здатні працювати у широкому діапазоні температур та протистояти сульфідуванню. Створюючи продукти для використання у big data, розпізнаванні облич, відеоспостереженні та автоматизованому виробництві, ADATA здатна запропонувати готові системи що об’єднують рішення для захисту даних з спеціалізованим програмним забезпеченням. Також ADATA продемонструє свою запатентовану технологію A+SLC, що використовує власну прошивку NAND Flash з імплементацією алгоритма сортування A+ для максимального використання можливостей SLC. Це дозволяє отримати високу ефективність при низькій вартості рішення.

На додаток до оновлених високоємних SLC, MLC і 3D NAND SSD, ADATA представляє нові швидкісні PCIe накопичувачі. Серед них буде і SSD IM2P33E8 M.2 2280 та нове покоління карт пам’яті ICFP301 CFexpress Type B. Накопичувач IM2P33E8 забезпечує швидкість читання/запису до 3,4/2,2 ГБ у секунду, дозволяючи ефективно оброблювати великі об’єми даних. Картка пам’яті ICFP301 створена для роботи з 8K та 4K відео. Вона відповідає специфікаціям CFA і NVMe, та забезпечує швидкість передачі даних на рівні 1700/1200 МБ у секунду, що вчетверо більше ніж у звичайних SD та CFast карт.

Накопичувачі нового покоління - Next-Generation Storage - швидкі та місткі

Також на стенді будуть продемонстровані зовнішні SSD моделей SE800, SE760 та SC680. SE800 створено для безкомпромісної мобільності, що видно з його компактності та легкості. Більш того, він ще й відмінно виглядає, завдяки витонченій, шліфованій обробці поверхні. Але важливіший не вигляд, а продуктивність та додаткові можливості моделі. Так, він має захист від води і пилу за стандартом IP68, і у той же час здатен забезпечити швидкість запису/читання до 1000 МБ/с. Усі три SSD оснащено інтерфейсами USB-C, які здатні забезпечити високі швидкості передачі даних та сумісність з різною технікою: від персональних комп’ютерів до ігрових консолей.

З жорстких дисків ADATA продемонструє новий HD770G, єдиний у своєму роді жорсткий диск з дизайном орієнтованим на геймерів. Це авангардне рішення з дизайном у стилі модерн та чаруючим, переливчастим RGB підсвічуванням, однозначно виділить вас у колі друзів. На додаток, тришарова конструкція корпусу диску відповідає вимогам стандарту IP68, що гарантує захист від вологи, пилу та ударів.

І останнє, але не менш важливе. Відвідувачі зможуть побачити найновіші довговічні карти пам’яті microSDXC/SDHC UHS-I U3 Class 10 виробництва ADATA. Це ідеальний варіант для відеореєстраторів, систем відеоспостереження та інших пристроїв, що ведуть постійний запис. Картки пам’яті не тільки відповідають найновішим стандартам Application Performance Class 2 (A2), а й витримують до 80000 годин запису, водонепроникні, ударостійкі, та навіть стійкі до радіації, статичних зарядів та екстремальних температур.

Відвідайте стенд ADATA на виставці Computex Taipei 2019 (May 28 – June 1) у Nangang Exhibition Center, booth L0810.
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA представить на Computex 2019 оновлений асортимент споживчих та індустріальних продуктів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 110 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz