Компанія ADATA Technology, провідний виробник високоп...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Декабрь » 19 » ADATA представляє USB-флеш-накопичувач UE700 Pro

Размещение новостей компаний

ADATA представляє USB-флеш-накопичувач UE700 Pro

Распечатать: ADATA представляє USB-флеш-накопичувач UE700 Pro | Комментировать: ADATA представляє USB-флеш-накопичувач UE700 Pro
Накопичувач забезпечує швидкість читання і запису до 360/180 МБ/с і має значний обсяг пам'яті до 256 ГБ

Компанія ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, оголосила про випуск USB-флеш-накопичувача UE700 Pro. Портативний накопичувач пропонує користувачам швидку передачу файлів і значний обсяг пам'яті для зберігання фільмів з високою роздільною здатністю, музики, фотографій та іншої важливої інформації.

Новинка має високу швидкість читання і запису до 360/180 МБ/с завдяки інтерфейсу USB 3.1. Із такою швидкістю користувачі зможуть передавати відеофайли з високою роздільною здатністю майже миттєво. Так, 4 ГБ фільм високої якості можна перенести всього за 22 секунди! Більш того, в еру 4K відео місця ніколи не буває мало, тому дана модель доступна об'ємом до 256ГБ, дозволяючи зберігати незліченну кількість фотографій і відео високої роздільної здатності.

Накопичувач упакований в ультратонкий 7-мм корпус з матовою алюмінієвою поверхнею і оснащений механізмом, який дозволяє одним рухом пальця заховати роз'єм всередину корпусу, щоб його не пошкодити, коли пристрій не використовується. На металевому корпусі нанесені тонкі концентричні лінії, в яких приємно грає світло від світлодіода. Традиційно, на корпусі є отвір для кріплення ремінця або ланцюжка.
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA представляє USB-флеш-накопичувач UE700 Pro
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 71 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz