Тайбей, Тайвань. 27 листопада 2018 року - ADATA® Technology, провідни...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 29 » ADATA запускає карти пам'яті XPG microSDXC UHS-I U3 Class 10

Размещение новостей компаний

ADATA запускає карти пам'яті XPG microSDXC UHS-I U3 Class 10

Распечатать: ADATA запускає карти пам | Комментировать: ADATA запускає карти пам
Карти пам'яті XPG microSDXC допоможуть гравцям отримати повне задоволення від відеоігор

Тайбей, Тайвань. 27 листопада 2018 року - ADATA® Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, сьогодні оголошує про запуск своїх карт пам'яті XPG microSDXC з високошвидкісним протоколом UHS-I U3 Class 10. Створені для геймерів нові карти пам'яті відповідають класу швидкості Application Performance Class 1 (A1) і досягають швидкості зчитування до 100 Мб/с і запису до 85 МБ/с, забезпечуючи надшвидкий доступ до відеоігор - ідеальний вибір для тих, хто захоплюється портативними іграми.

Дуже добре підходить для всіх типів портативних ігор

Нові карти пам'яті прискорять роботу як ігрових консолей, таких як Nintendo Switch™, так і смартфонів, планшетів і VR-пристроїв. При цьому вони прискорюють не тільки геймінг, а й роботу інших Android-додатків. Власники пристроїв на базі ОС Android 6.0/7.0 можуть використовувати нові рішення також для розширення внутрішньої пам'яті і зберігання потрібного контенту. Карти доступні об'ємом 128ГБ, 256ГБ і 512Гб, котрі забезпечують достатньо місця для завантаження контенту, ігор і додатків.
_________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADATA запускає карти пам
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 107 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz