Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2019 » Февраль » 11 » АГРОПОРТ пройде у Тернополі 2020

Размещение новостей компаний

АГРОПОРТ пройде у Тернополі 2020

Распечатать: АГРОПОРТ пройде у Тернополі 2020 | Комментировать: АГРОПОРТ пройде у Тернополі 2020
AGROPORT розширює свою географію. Днями організатори заходу ознайомились з можливостями Тернополя – місто претендує на проведення Форуму у 2020 році.

–Ми відгукнулися на ініціативу місцевого бізнесу. Висока зацікавленість регіональних підприємців – для нас найважливіша умова, – говорить Дмитро Титаренко, генеральний менеджер проекту AGROPORT Ukraine. – Особливість нашого Форуму в тому, що ми намагаємося максимально наблизитися до споживача. І мова не тільки про відстані, хоча для фермерів це теж дуже важливо, – ми робимо акцент на регіональних особливостях. Тому компанії-учасники пропонують саме ті технології та техніку, які найкраще підходять саме для цієї місцевості.

Нагадаємо, що вже традиційно AGROPORT проходить у Львові, Херсоні та Харкові і охоплює Західний, Південний та Східний регіони. Але за відгуками учасників та відвідувачів заходу, цього недостатньо – попит значно вищий. Тому й постало питання про нові майданчики, а також про нові напрямки діяльності. Планується, що AGROPORT в Тернополі поєднає аграрну та деревообробну промисловість. Одним із ініціаторів проведення заходу в цьому місті стала компанія "Мост-Україна", яка працює на ринку обладнання для деревообробки, та Українська асоціація деревообробного обладнання.

– Наша компанія – постійний учасник AGROPORT і бачимо значну віддачу від цих заходів, – розповідає керівник компанії «Мост-Україна» Олександр Твердохліб.– Звісно, для нас найцікавіші західні регіони, де є великі обсяги деревини і певні традиції. Здавна на Західній Україні хороші господарства (а кожен фермер – добрий господар), мали невеликі пилорами для власних потреб. В багатьох регіонах Європи ця практика, до речі, існує й сьогодні. Ми б хотіли відродити цю традицію. Тому запропонували Тернопіль для проведення виставки і плануємо стати її співорганізаторами.

Свою підтримку в проведенні заходу пообіцяла і обласна влада: АПК є основою економіки Тернопільщини, в області працює майже 1100 господарств і вона один з лідерів у виробництві сільськогосподарської продукції. Тому сучасні технології і новинки техніки тут дуже затребувані.

– На Тернопільщині є всі необхідні передумови для проведення AGROPORT, – пояснює Дмитро Титаренко. – По-перше, в області багато сільгоспвиробників. По-друге, вдале географічне розташування – фактично місто знаходиться в центрі західного регіону. І, по-третє, є хороша логістика і потрібна інфраструктура – аеропорт для проведення заходу, а також готелі, ресторани, туристичні об'єкти. Треба сказати, що туристична привабливість має дуже велике значення і для бізнес-заходів. Думаю, багато хто з потенційних учасників захоче відвідати це гарне місто з багатою історією та смачною кухнею.

Уже на найближчому AGROPORT West Lviv 2019 (відбудеться 21-23 березня в аеропорту ім. Данила Галицького) очікуємо на делегацію з Тернопільщини, яка планує переймати досвід у своїх львівських колег.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: АГРОПОРТ пройде у Тернополі 2020
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 84 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz