Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 11 » Частка компанії AMD вже третій квартал поспіль зростає за всіма ключовими сегментами

Размещение новостей компаний

Частка компанії AMD вже третій квартал поспіль зростає за всіма ключовими сегментами

Распечатать: Частка компанії AMD вже третій квартал поспіль зростає за всіма ключовими сегментами | Комментировать: Частка компанії AMD вже третій квартал поспіль зростає за всіма ключовими сегментами
Аналітична компанія Mercury Research опублікувала звіт за 3 квартал 2018 року, за підсумками якого частка компанії AMD вже третій квартал поспіль зростає за всіма ключовими сегментами: сервери, настільні ПК і ноутбуки.

Найкращі результати показують сегменти настільних ПК і ноутбуків, багато в чому завдяки успішному впровадженню процесорів AMD Ryzen.

Нижче наведено короткі результати:

• Загальна частка компанії AMD на ринку процесорів з архітектурою x86 за вирахуванням ринку IoT склала 10,6%, що на 1,5% вище в порівнянні з минулим кварталом, і на 3,1% вище в порівнянні з аналогічним періодом в 2017 році.

• Частка компанії AMD на ринку настільних процесорів за вирахуванням ринку IoT склала 13%, що на 0,8% вище в порівнянні з минулим кварталом, і на 2,1% вище, ніж роком раніше.

• Частка компанії AMD на ринку ноутбуків за вирахуванням ринку IoT склала 10,9%, що на 2,1% вище показників минулого кварталу, і на 4,1% вище, ніж роком раніше.
________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 76 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz