Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2017 » Апрель » 12 » Чемпіон з мотокросу став бренд-амбасадором «Євроінс Україна»

Размещение новостей компаний

Чемпіон з мотокросу став бренд-амбасадором «Євроінс Україна»

Распечатать: Чемпіон з мотокросу став бренд-амбасадором «Євроінс Україна» | Комментировать: Чемпіон з мотокросу став бренд-амбасадором «Євроінс Україна»
СК «Євроінс Україна» і топ-райдер Дмитро Асманов, бронзовий призер Європейського Чемпіонату з мотокросу в класі ОПЕН 2016 року, підписали спонсорський договір, згідно якого, компанія буде активно допомагати чемпіону, а спортсмен стане бренд-амбасадором «Євроінс Україна». Подія відбулась 11 квітня 2017 року.

Заступник Голови Правління «Євроінс Україна» Янко Ніколов прокоментував підписання контракту: «Підтримка спорту - один з пріоритетів нашої компанії. У кожній країні, де працює «Євроінс», ми підтримуємо той чи інший вид спорту. Ми раді, що нам вдалося домовитися з Дмитром Асмановим про співпрацю. Такі спортсмени, як Дмитро, - це уособлення сміливості і впевненості, готовності йти на ризик заради мети; саме таких людей нам хотілося б підтримувати, адже вони - майбутнє України».

У свою чергу, після підписання договору та перед від'їздом на чергове коло світового змагання з мотокросу, Дмитро Асманов зазначив: «З великим задоволенням погодився стати бренд-амбасадором «Євроніс Україна» і я щасливий факту підписання спонсорського договору. Я побачив, що мої цілі і амбіції повністю збігаються з цілями компанії. Також мені сподобався серйозний підхід до ведення страхового бізнесу і робота компанії в сфері соціальної відповідальності».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Чемпіон з мотокросу став бренд-амбасадором «Євроінс Україна»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 542 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz