Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 10 » Cпеціальні умови придбання автомобілів Suzuki за партнерською програмою від ОТП Банк

Размещение новостей компаний

Cпеціальні умови придбання автомобілів Suzuki за партнерською програмою від ОТП Банк

Распечатать: Cпеціальні умови придбання автомобілів Suzuki за партнерською програмою від ОТП Банк | Комментировать: Cпеціальні умови придбання автомобілів Suzuki за партнерською програмою від ОТП Банк
Прагнучи надавати клієнтам оптимальні фінансові рішення для забезпечення актуальних потреб, ОТП Банк активно розвиває напрямок автокредитування і невпинно розширює перелік партнерських програм з автодилерами. Відтепер автолюбителям доступні спеціальні умови придбання широкої лінійки нових кросоверів популярного японського бренду Suzuki з використанням кредитних коштів від ОТП Банку за партнерською програмою Suzuki Finance.

Так, за умовами програми, на строк аж до 3-х років може бути встановлена фіксована процентна ставка 0,01% річних!

До 1,25 млн грн кредитних коштів надається в гривні з мінімальним розміром авансового внеску від 20% строком до 6 років. Форма погашення заборгованості по кредиту та відсотків обирається клієнтом самостійно, а дострокове погашення кредиту здійснюється без комісій.

«Виходячи з високої затребуваності послуги автокредитування, ми невпинно шукаємо можливості розвитку наших програм - як за рахунок розширення кола автодилерів, так і за допомогою оптимізації умов фінансування. Сподіваємося, що ставка 0,01% річних на трирічний період для придбання бажаного японського авто допоможе здійснити довгоочікувану покупку ще більшій кількості наших співвітчизників», - зазначив Віталій Скоробогатий, начальник відділу розвитку автомобільного кредитування АТ «ОТП БАНК».

Активно розвиваючи напрямок автокредитування, ОТП Банк уже напрацював солідну базу партнерських програм, зокрема, на покупку авто марок: HONDA, Fiat і Alfa Romeo, Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, а також надає спеціальні умови кредитування з рядом автосалонів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Cпеціальні умови придбання автомобілів Suzuki за партнерською програмою від ОТП Банк
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 202 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz