Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Февраль » 7 » День народження IBI-Rating: 13 років успішної роботи

Размещение новостей компаний

День народження IBI-Rating: 13 років успішної роботи

Распечатать: День народження IBI-Rating: 13 років успішної роботи | Комментировать: День народження IBI-Rating: 13 років успішної роботи
07.02.2018 Київ - Україна. Національне уповноважене рейтингове агентство IBI-Rating, лідер на ринку рейтингових послуг України, відзначає 13-річчя з дня заснування.

Рейтингове агентство IBI-Rating було засновано 7 лютого 2005 року. На сьогоднішній день IBI-Rating ─ лідер на ринку рейтингових послуг України. Клієнти Агентства представлені муніципалітетами і компаніями з різних секторів економіки. Так само, Агентство розвивається в сегменті необов'язкового рейтингування і надання консалтингових послуг, пов'язаних з професійною оцінкою платоспроможності компаній і аналізом галузевих ризиків. IBI-Rating ─ єдине рейтингове агентство в Україні, яка має право на надання ряду рейтингових послуг, а саме визначення рейтингів надійності будівництва, інвестиційної привабливості та корпоративного управління.

Основа динамічного розвитку Агентства ─ надійні партнерські відносини, підкріплені професіоналізмом. Керівництво IBI-Rating має багатий досвід і заслужений авторитет на ринку рейтингових послуг України. При цьому, ключові аналітики Агентства є визнаними фахівцями в областях фінансового аналізу, корпоративного управління, фінмоделювання, антикорупційного комплаєнсу, економічної безпеки, управління ризиками та оцінки ефективності бізнесу.

Діяльність IBI-Rating повністю відповідає регуляторним вимогам Законів України і нормативно-правових актів НКЦПФР, а також кращим європейським практикам рейтингової діяльності. Крім того, Агентство першим на ринку рейтингових послуг України ввело строгий комплаєнс-контроль, що забезпечило незалежність прийняття рішень рейтинговим комітетом і недопущення конфлікту інтересів.

IBI-Rating ─ відповідальний роботодавець, який піклується про своїх співробітників. Весь персонал Агентства забезпечений соціальними пакетами, також регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію. Колектив компанії об'єднують високі професійні стандарти і цінності, які поділяє кожен співробітник.

За словами, директора рейтингового агентства IBI-Rating, Олексія Амфітеатрова: «Сумлінність, прозорість методології та рейтингового процесу, а також високі стандарти діяльності принесли Агентству широке визнання в бізнес-співтоваристві. Головне завдання IBI-Rating ─ забезпечення українського ринку якісним рейтинговим продуктом, а також надання консультаційних послуг відповідно до кращих світових практик».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: День народження IBI-Rating: 13 років успішної роботи
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 252 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz