Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Май » 30 » До уваги Клієнтів Відділення №14 в м. Горішні Плавні!

Размещение новостей компаний

До уваги Клієнтів Відділення №14 в м. Горішні Плавні!

Распечатать: До уваги Клієнтів Відділення №14 в м. Горішні Плавні! | Комментировать: До уваги Клієнтів Відділення №14 в м. Горішні Плавні!
Шановні Клієнти, у зв’язку з реорганізацією мережі, з 18.06.2018 року припиняє діяльність Відділення №14 ПАТ «КРИСТАЛБАНК» в м. Горішні Плавні за адресою: 39800, Полтавська обл., м. Горішні Плавні, пр-т. Героїв Дніпра, 65.

З 15.06.2018 року обслуговування та супроводження Клієнтів за рахунками/договорами (з дотриманням існуючих умов по укладеним раніше договорам) буде відбуватися у Кременчуцькій дирекції (Відділення №4) за наступною адресою: 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Соборна, 23; т.: (0536)74-01-29.

За даною адресою Ви можете здійснювати платежі, листування та/або отримання/надання документів Банку.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 78 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz