Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Октябрь » 5 » Достроково розподіливши 500 млн грн кредитних коштів за програмою ЄБРР IQ energy, ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізособам

Размещение новостей компаний

Достроково розподіливши 500 млн грн кредитних коштів за програмою ЄБРР IQ energy, ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізособам

Распечатать: Достроково розподіливши 500 млн грн кредитних коштів за програмою ЄБРР IQ energy, ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізособам | Комментировать: Достроково розподіливши 500 млн грн кредитних коштів за програмою ЄБРР IQ energy, ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізособам
У зв’язку із достроковим виконанням зобов’язань перед європейськими донорами, з 1 жовтня поточного року ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізичним особам за програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy. При цьому, співпраця банку з ОСББ за цією програмою продовжиться.

Загальна сума кредитів за програмою енергоефективності житла IQ energy, наданих ОТП Банком клієнтам-фізичним особам, сягнула майже 500 млн грн, впритул наблизившись до вичерпання лімітів, наданих банку в рамках програми.

«ОТП Банк достроково виконав зобов’язання перед європейськими донорами: завдяки програмі IQ energy за два роки нам вдалося допомогти більш ніж 11 тисячам українських сімей модернізувати своє житло та зробити його якіснішим та енергоефективнішим. Усього за програмою через банк вже виплачено більше 3,5 млн євро у вигляді компенсацій фізичним особам, ще майже 1,5 млн євро буде виплачено у найближчий час. Надалі ми сконцентруємо свої зусилля на роботі з ОСББ, які також потребують термомодернізації», — відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Всі проекти за програмою, в яких кредитні договори з ОТП Банком укладені фізичними особами до 30.09.2018 р. включно або сплачені кредитними картками банку, розглядатимуться програмою IQ energy за діючими правилам. Проекти, кредитні договори за якими будуть укладені після 30.09.2018 р., підтримуватися програмою не будуть.

«Дякуємо всій команді банку за активну та дуже ефективну співпрацю! Інші банки-партнери IQ energy продовжують надавати нові кредити фізичним особам в рамках програми до вичерпання своїх лімітів», — каже Оксана Булгакова, керівник програми IQ energy.

Всього на програму IQ energy Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”) було виділено 15 млн євро на компенсації, з яких станом на 28.09.18 р. вже використано 7,2 млн євро. 7,8 млн євро ще є у наявності і чекають на заявки від учасників (фізичних осіб та ОСББ).


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 68 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz