Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2019 » Июнь » 3 » EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ

Размещение новостей компаний

EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ

Распечатать: EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ | Комментировать: EDI-провайдер EDIN розповів про розвиток ЕДО в рамках другої конференції з факторингу НБУ
У Києві 21 травня 2019 року відбулася друга конференція з факторингу, яка присвячена обговоренню актуальних проблем та практичних кроків для розвитку ринку факторингу в Україні. Захід було організовано за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, під патронатом Національного банку України.

В рамках конференції виступили керівники провідних банків, юридичних компаній та державних установ: НБУ, ПрАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «Укрексімбанк», Baker & McKenzie та інші.

Експертизою на ринку ЕДО в Україні, підсумками розвитку бізнесу в Україні, можливостями використання електронних документів і сервісів по роботі з клієнтами в е-форматі та рішеннями для банків в бізнесі факторингу поділився Ігор Дейніков, керівник проекту розвитку електронних послуг EDI-провайдера EDIN: “Ми дуже раді, що стали частиною такого заходу, і маємо надію, що надали важливу інформацію нашим колегам з банків України про стан справ і розвиток ЕДО в Україні. Ми впевнені, що рух бізнесу в бік електронних сервісів призведе тільки до стрімкого зростання факторингових операцій в Україні, і виведе бізнес факторингу на новий рівень. Ми, як оператор електронних сервісів, максимально готові підтримувати ініціативи, допомагати у розвитку загальних стандартів роботи, адаптувати рішення EDIN як для банків, так і для бізнесу. Дякуємо колегам з ЄБРР, НБУ, FCI, PFA за їх величезний внесок в розвиток даного проекту, цінний обсяг інформації та практик”.

___________________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 125 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz