Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Апрель » 2 » Ekol Україна виступив логістичним партнером бізнес-форуму

Размещение новостей компаний

Ekol Україна виступив логістичним партнером бізнес-форуму

Распечатать: Ekol Україна виступив логістичним партнером бізнес-форуму | Комментировать: Ekol Україна виступив логістичним партнером бізнес-форуму
Ekol Logistics Україна виступив логістичним партнером Форуму «MY Supply Chain 2017», який пройшов у Києві 30 березня. Компанія підтримала захід, який зібрав на одному майданчику виробників, ритейлерів, провайдерів логістичних послуг та IT-рішень.

Фокусуючи свою увагу на розвитку українського бізнесу, а також інноваційних рішеннях, логістичний провайдер Ekol Україна продовжує виступати партнером заходів, спрямованих на освіту учасників ринку. Саме тому у кінці березня компанія підтримала проведення Форуму «Му Supply Chain 2017», який щорічно проводить компанія MyTradeGroup і цьогоріч присвячений темі нестандартних інноваційних рішень для вдосконалення ланцюга постачання. В ході заходу обговорювались загальні тренди в цьому напрямку на 2017 рік та рішення, здатні якісно вплинути на сектор, інтермодальний розвиток в Європі, фінансові аспекти та проекти у ланцюгу постачання і т.п.

Ekol Logistics вже не вперше бере участь у якості партнера на подібних майданчиках, акцентуючи свою увагу на логістичних рішеннях, котрі компанія пропонує гравцям ринка і котрі часто є унікальними розробками для українського ринка. Такий підхід став можливий завдяки власній R&D-команді провайдера, що працює над адаптацією IT-рішень материнської компанії та власними продуктами, що дозволяють оптимізувати витрати клієнтів Ekol.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Ekol Україна виступив логістичним партнером бізнес-форуму
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 285 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz