Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медицина. Аптеки » 2017 » Март » 21 » Європейська Асоціація Інсульту присвоїли українській клініці Into-Sana статус експертного центру.

Размещение новостей компаний

Європейська Асоціація Інсульту присвоїли українській клініці Into-Sana статус експертного центру.

Распечатать: Європейська Асоціація Інсульту присвоїли українській клініці Into-Sana статус експертного центру. | Комментировать: Європейська Асоціація Інсульту присвоїли українській клініці Into-Sana статус експертного центру.
У Європі з 2009 року працює Європейська Асоціація Інсульту (Angels Initiative ESO-EAST/ANGELS), і понад 1,5 тисячі медичних клінік вже стали її членами. Україна бере участь в ANGELS лише з минулого року і першочергове завдання проекту в нашій країні - створити реєстр хворих, які перенесли інсульт, для аналізу медичної допомоги та впровадження медичних стандартів. Після вивчення алгоритму роботи з інсультами в Into-Sana, співробітники проекту ANGELS прийняли рішення присвоїти їй статус експертного центру. Що це означає для клініки і її клієнтів?

1. Into-Sana визнана медичним закладом, який надає інсультному хворому лікування, визнане максимально ефективним у всьому світі.
2. Into-Sana має виконувати соціальну роль - навчати колег, розкривати світу свій досвід.
3. Into-Sana проваджує нову посаду у відділенні судинних патологій - медсестра інсульту, що забезпечить більш високий рівень догляду і сервісу для хворого на інсульт.

Фахівці середньої медичної ланки клініки пройдуть 12-тижневе навчання в Гельсінкі з цього приводу.
Генеральний директор медичної компанії Into-Sana Галина Усенко зазначила: «Визнання ANGELS - знакова для нас подія. Ми довго працювали з проектом, ділилися унікальним досвідом, складнощами, які ми подолали в роботі. І отримати таку високу оцінку в середовищі професіоналів – дуже надихає».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Європейська Асоціація Інсульту присвоїли українській клініці Into-Sana статус експертного центру.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 401 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz