Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Ноябрь » 14 » еx.пленер Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів_Відкриття 16.11.2017 о 18-00

Размещение новостей компаний

еx.пленер Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів_Відкриття 16.11.2017 о 18-00

Распечатать: еx.пленер Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів_Відкриття 16.11.2017 о 18-00 | Комментировать: еx.пленер Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів_Відкриття 16.11.2017 о 18-00
Grynyov Art Foundation спільно з ЄрміловЦентром презентують у Харкові перший виставковий проект, присвячений пленерній традиції у практиці художників ленд-арта. Пейзаж як уособлення первозданності, його атмосферність, його звук, запах і смак – основна тема художників. Їхня ціль - упіймати та відтворити мінливий стан природи.

Перший «ex.пленер: Віддалений доступ. Баранівка» відбувся в червні 2016 року в селі Баранівка, Полтавської області. Метою акції для художників стала спроба освоєння природнього простору з використанням нетрадиційних, альтернативних класичному пленеру інструментів: дерева, металу, глини, соломи, ґрунту. Протягом семи днів сімома художниками було створено близько 30 робіт: інсталяції, об’єкти, енвайронмент арт, відео-арт, відео-перформанс, перформанс, фотографії. Деякі з проектів залишилися у природньому середовищі Баранівки, де й були створені. Інші ж - презентовані на першій звітній виставці експериментального ленд-арт пленера в Арт-підвалі Муніципальної галереї в 2016 році.

У 2017 році для проведення наступного «ex.пленер: Віддалений доступ» було обрано Чернігів. Місто з тисячорічною історією, місцями якого раніше пройшли наші колеги-художники пленерної акції «Шляхи Васильківского». Другий пленер відрізнявся увагою учасників до історичного контексту та соціальної тематики. Особливістю другого «ex.пленер. Віддалений доступ: Чернігів» стала робота з історією міста, його археологічною багатошаровістю і природнім ландшафтом.

«ex.пленер. Віддалений доступ» сьогодні - це природня художня лабораторія. Кожен наступний ex.пленер - нова локація і новий експериментальний підхід художників до сприйняття і репрезентації не тільки місця, але і себе в ньому. Так десятирічна пленерна акція «Шляхами Васильківського» завдяки ініціативі Тетяни та Бориса Гриньових отримала новий метод художнього осмислення пейзажу у форматі експериментального пленера.

Художники: Юрій Вишняков, Наталія Лісова, Вікторія Телетьєн, Юрій Штайда, Костянтин Зоркін, Тетяна Зоркіна, Олексій Яловега, Олександр Коцарев, Оксана Солоп, Богдан Локатир, Маргарита Журунова, Сергій Тонканов, Антон Саєнко, Ольга Федорова.

Куратори проекту: Вікторія Тєлєтьєн, Юрій Штайда

Консультант: Галина Глеба

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: еx.пленер Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів_Відкриття 16.11.2017 о 18-00
Увеличить: еx.пленер Віддалений доступ: Баранівка/Чернігів_Відкриття 16.11.2017 о 18-00
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 291 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz