Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2016 » Ноябрь » 13 » Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада

Размещение новостей компаний

Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада

Распечатать: Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада | Комментировать: Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада
Кена Лоуча «Я, Деніел Блейк» – відкривається у Харкові щорічний фестиваль «Нове британське кіно», який проводить Британська Рада в Україні спільно з компанією «Артхаус Трафік».

«Я, Деніел Блейк» – нова робота живого британського класика Кена Лоуча. Дворазовий лауреат Канн, Лоуч є одним із головних представників течії соціальної критики у світовому кіно. Народившись у сім’ї шахтаря, він зумів пробитися у світ кінематографа і протягом життя був удостоєний почесних нагород за професійні досягнення від Європейської кіноакадемії, а також міжнародних фестивалів у Берліні, Венеції та Локарно. Герой його нової картини – звичайний тесля, який через проблеми зі здоров'ям втрачає можливість заробляти і змушений вступити у боротьбу з бюрократією у сфері соціального забезпечення. «Мене надихають люди, які чинять опір», – стверджує режисер.
До програми «Нового британського кіно» увійшов роуд-муві «Американська крихітка» від учениці Кена Лоуча Андреа Арнольд: фільм став володарем Призу журі Каннського кінофестивалю. «Війна проти всіх» – нова комедія від творця «Ірландця» та «Голгофи» Джона Майкла Макдона. Комедія «Чарівні чудові» розповідає про дружбу дивакуватої дівчини, яка мріє про кар'єру дитячої письменниці, та її сусіда – немолодого буркотливого вдівця. За традицією, «Нове британське кіно» представляє глядачам добірку найкращих короткометражок за версією Британської кіноакадемії (BAFTA) «Британія. Коротко».

«Британська Рада із гордістю проводить фестиваль нового британського кіно в Україні вже в шістнадцятий раз. Ми сподіваємося, що глядачі усіх шести міст скористаються шансом побачити кращі приклади британського таланту і креативності у кіно», – коментує директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Цього року «Нове британське кіно» відбувається у Дніпрі, Києві, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові за підтримки офіційного партнера, житлового комплексу «Нова Англія», та партнера фестивалю –національного телеком-оператора «Київстар». У Харкові покази відбуваються у кінотеатрі «8 ½». Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Фестиваль «Нове британське кіно» стартує у Харкові 17 листопада
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 464 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz