Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 31 » ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

Размещение новостей компаний

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»

Распечатать: ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» | Комментировать: ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК»
З 03 квітня 2017 року до 18 травня 2017 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) здійснює виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК».

Для отримання відшкодування вкладники ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» можуть звертатись з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділень банку-агента Фонду ПАТ «ПУМБ».

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду гарантування копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 790 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz