Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2016 » Ноябрь » 28 » Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”

Размещение новостей компаний

Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”

Распечатать: Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області” | Комментировать: Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”
Івано-Франківськ. 28 листопада 2016 року - Сьогодні ми раді представити результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”, яку реалізували Google Україна в співпраці з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Івано-Франківською міською радою. Основною метою кампанії стало підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Прикарпаття за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Прикарпаття є одним з найпопулярніших регіонів України для зимового відпочинку, а гірськолижні курорти Івано-Франківщини мають неабиякий попит серед українських та іноземних туристів. Область має унікальне поєднання природних та історичних пам’яток, і на Прикарпатті є багато цікавих місць, як для активного, так і культурного або оздоровчого відпочинку.

В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт “Мандруй Івано-Франківщиною” (http://discover.if.ua), де всі охочі зможуть знайти інформацію про кращі місця Прикарпаття для відпочинку. На сайті зібрано безліч корисної інформації, включно із 3D-турами по таких цікавих місцях, як Манявський Скит, давнє місто Галич; ви зможете піднятися на Ратушу Івано-Франківська або помилуватися приголомшливими краєвидами в обсерваторії Піп Іван. Обравши на мапі об’єкт, який вас цікавить, можна подивитись, що є поряд і де можна зупинитися. На сайті ви знайдете контактну інформацію та багато яскравих фото і відео.

Для зручності на сайті “Мандруй Івано-Франківщиною” є інструмент “Сплануй подорож”, який дозволяє скласти маршрут з місць, що вас цікавлять, і потім поділитися ним з друзями або запросити їх приєднатися. Крім того, ми пропонуємо декілька вже розроблених маршрутів.

В рамках кампанії також представлено оновлений і покращений сайт “Тепле Місто” (http://warm.if.ua). Ресурс “Тепле Місто” є онлайн-платформою для різних ініціатив та синергії між ними. Він покликаний надавати нові можливості для об’єднання зусиль адміністрації міста, локального бізнесу та громади задля сталого розвитку Івано-Франківська. Зокрема, на платформі розкривається ряд можливостей, які створені для активної взаємодії всіх трьох сторін: ґрантові програми, комунікаційні інструменти, обмін досвідом. На сайті вбудований зручний безкоштовний інструмент Google Digital Workshop - онлайн-курси, які дають змогу представникам малого та середнього бізнесу отримати навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку компанії, кар’єрного росту чи просто для впевненості у власних силах.

Важливою складовою проекту стало створення “Інвестиційного порталу Івано-Франківської області” (investif.in.ua). На мапі інвестиційної привабливості можна редагувати і додавати нові цікаві для інвесторів об'єкти. Основна мета даного проекту - залучення нових інвестицій в Прикарпатті та сприяння розвитку регіону.

Також ми представляємо карту “Парковки Івано-Франківська” (http://carpark.if.ua/), де можна знайти парковки міста з геоприв'язкою до Карт Google. Сайт оснащений фільтрами за типом стоянок (вуличні парковки, паркомати, паркінги), можливістю оплати карткою тощо.

Невід'ємною складовою кампанії є низка освітніх проектів: серія семінарів для представників місцевого самоврядування та представників малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті та багато іншого.

Ця кампанія є частиною проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”
Увеличить: Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області” Увеличить: Googlegram: Представляємо результати кампанії “Цифрове перетворення Івано-Франківської області”
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 432 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz