Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Март » 11 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій серії «A» ПАТ «Фінансова компанія «Сучасні кредитні технології»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій серії «A» ПАТ «Фінансова компанія «Сучасні кредитні технології»

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій серії «A» ПАТ «Фінансова компанія «Сучасні кредитні технології» | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг дисконтних облігацій серії «A» ПАТ «Фінансова компанія «Сучасні кредитні технології»
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу дисконтних облігацій ФК «СКТ» на рівні uaB, прогноз рейтингу «стабільний».

Підтверджений рівень рейтингу облігацій обумовлено незначним обсягом доходів від основної діяльності та низькими показниками ефективності діяльності, а також обмеженою можливістю збільшення доходів в найближчій перспективі внаслідок низької активності на фондовому ринку. Також Рейтингове агентство зазначає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості підприємств фінансового сектору та негативно впливає на рівень довіри до фінансових установ.

ФК «СКТ» виступає в якості платіжної організації, яка обслуговує операції внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Розрахункова Фондова Система». РФС була створена з метою забезпечення ефективної взаємодії між біржовою, депозитарною і платіжною системами України. Крім ФК «СКТ», як платіжної організації, до складу РФС входять: члени РФС (комерційні банки) і учасники РФС (банки і торговці цінними паперами, які беруть участь в біржових торгах). Станом на початок 2017 року членами РФС виступали 3 банківські установи, учасниками – 56 торговців цінними паперами. Чистий прибуток ФК «СКТ» є невагомим та за підсумками 2016 року склав 9 тис. грн. (4 тис. грн. – за підсумками 2015 року).

Рішення про відкрите (публічне) розміщення облігацій ФК «СКТ» серії «А» було прийнято 28 березня 2013 року черговими загальними зборами акціонерів. Фінансові ресурси, залучені від продажу облігацій, в повному обсязі будуть спрямовані на реалізацію проекту з розвитку багатофункціональної позабіржової торговельної системи Electronic Communication Network (ECN). Система призначена для організації комунікацій між учасниками торгів на основі електронного документообігу та гарантованих розрахунків за результатами угод.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ФК «СКТ», в тому числі: річна фінансова звітність за 2014-2016 рр., інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 402 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz