Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Декабрь » 6 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Розтоцьке»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Розтоцьке»

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Розтоцьке» | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Розтоцьке»
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу іменних відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ «Розтоцьке» серії А (обсяг випуску 430 млн грн з погашенням у серпні 2019 року) на рівні uaBB+, прогноз «стабільний».

Діяльність ТОВ «Розтоцьке», як і решти вітчизняних сільськогосподарських підприємств, має високу чутливість до впливу природно-кліматичних умов. Також слід відмітити сезонність діяльності Емітента, що зумовлює коливання оборотного капіталу.

Чистий дохід ТОВ «Розтоцьке» за 9 міс. 2018 року знизився до 3 605 тис. грн, проти 50 292 тис. грн. за аналогічний період попереднього року. Підсумком діяльності став чистий збиток у розмірі 7 476 тис. грн.

Борг ТОВ «Розтоцьке» формується виключно зобов’язаннями за відсотковими облігаціями серії А, обсяг яких на кінець вересня 2018 року знизився до 20 645 тис. грн. Боргові зобов’язання обліковуються у складі довгострокових зобов’язань, при цьому умови випуску передбачають можливість пред’явлення облігацій до дострокового викупу.
Рейтингове агентство IBI-Rating відмічає також недостатню інформаційну прозорість Емітента.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Розтоцьке», в тому числі: фінансова звітність за 2015-2017 рр. та 9 міс. 2018 року, параметри випуску облігацій серії A, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 69 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz