Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Январь » 23 » IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «БАНК СІЧ»

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «БАНК СІЧ»

Распечатать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «БАНК СІЧ» | Комментировать: IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «БАНК СІЧ»
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК СІЧ» на рівні «uaA-» з прогнозом «стабільний».

Підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «БАНК СІЧ» обумовлено високими показниками ліквідності банку, а також достатніми показниками його капіталізації при збереженні підтримки з боку власників. Крім того, позитивний вплив на рівень рейтингу чинило поліпшення ринкових позицій банківської установи за рахунок розширення територіальної присутності та збільшення кількості клієнтів. У той же час, концентрація кредитного портфеля та депозитної бази Банку в розрізі ключових клієнтів залишається суттєвою, що посилює чутливість ПАТ «БАНК СІЧ» до ризику ліквідності. На рейтинг банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення та підприємств реального сектору і негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПАТ «БАНК СІЧ» працює на фінансовому ринку з 2011 року та на поточний момент відноситься до II групи банків за розміром активів. Бенефіціарними власниками банківської установи є 2 фізичні особи (громадяни України). Банк орієнтований на обслуговування як населення, так і підприємств (включаючи МСБ), а його регіональна мережа покриває 11 областей. Крім того, установа активно розвиває дистанційне обслуговування клієнтів та картковий бізнес. Чистий операційний дохід банківської установи за 9 місяців 2016 року склав 47,84 млн. грн., прибуток – 0,15 млн. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «БАНК СІЧ», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2013-2015 рр. та 9 місяців 2016 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 377 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz