Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июль » 1 » IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» до рівня uaBBB

Размещение новостей компаний

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» до рівня uaBBB

Распечатать: IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» до рівня uaBBB | Комментировать: IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» до рівня uaBBB
IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» до рівня uaBBB зі зміною прогнозу на «стабільний». Рейтинг надійності банківських вкладів було підтверджено на рівні «4» (висока надійність).

Підвищення рівня кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» обумовлено достатніми показниками капіталізації, високими показниками ліквідності та збалансованістю активів та пасивів за строками до погашення. Також Рейтингове агентство зазначає фінансову підтримку з боку акціонерів та прийнятні показники якості робочих активів. У той же час, концентрація кредитного портфеля і депозитної бази банку в розрізі ключових клієнтів залишається істотною, що посилює чутливість ПАТ «ОКСІ БАНК» до ризику ліквідності. На рейтинги банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектора і негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

ПАТ «ОКСІ БАНК» працює на фінансовому ринку з 1991 року та відноситься до групи банків з приватним капіталом відповідно до критеріїв розподілу банків на групи на 2017 рік. Бенефіціарними власниками банківської установи є 2 фізичних особи – громадяни України. Наразі процес збільшення статутного капіталу на суму 55 млн. грн. (до 200 млн. грн.) знаходиться на фінальній стадії – реєстрація очікується до кінця червня поточного року. Банк орієнтований переважно на обслуговування населення і МСБ, а його регіональна мережа покриває 5 областей. Крім того, установа активно розвиває дистанційне обслуговування клієнтів і картковий бізнес. Прибуток банку за січень-березень 2017 року склав 161,8 тис. грн., фінансовий результат 2016 року становив 628 тис. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ОКСІ БАНК», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2014-2016 рр. і 3 місяців 2017 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 295 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz