Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Декабрь » 19 » Інвестиційні можливості від OTP Group: щорічне залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+»

Размещение новостей компаний

Інвестиційні можливості від OTP Group: щорічне залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+»

Распечатать: Інвестиційні можливості від OTP Group: щорічне залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+» | Комментировать: Інвестиційні можливості від OTP Group: щорічне залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+»
У грудні компанія «ОТП Капітал» та ОТП Банк проводять щорічне залучення коштів у інвестиційний фонд «ОТП Інвест+». Головна мета інвестиційних фондів - надати клієнтам можливість отримати дохідність, вищу за депозитні ставки, знизити ризики за рахунок диверсифікації коштів, а також запропонувати нижчу мінімальну суму інвестицій, ніж при прямому інвестування в цінні папери.

Інвестиційна стратегія фонду «ОТП Інвест+» на наступний рік передбачатиме інвестування 60% активів фонду в облігації внутрішньої державної позики, 30% - у банківські депозити, ще 10% - у акції «Райффайзен банку Аваль», які демонструють стале зростання курсу цих цінних паперів та високий рівень дивідендів. В цілому, така стратегія може приносити до 17% річних в поточних економічних умовах.

Період інвестування у фонд «ОТП Інвест+» складає 1 рік, при цьому існує можливість щорічного продовження строку інвестування, що дозволяє відтермінувати сплату податків, отримуючи додатковий прибуток за рахунок капіталізації відсотків. За роки існування фонду, вже сформувався пул інвесторів, що постійно використовують фонд для довгострокового накопичення, зберігання та примноження капіталу. Цього року фонд вперше пропонуватиме можливість додаткового періоду виводу коштів в середині терміну, на початку червня.

«ОТП Інвест+» - це фонд для тих, хто хоче отримати вищу дохідність, але не готовий занадто ризикувати своїми коштами. Ми будемо формувати портфель здебільшого з консервативних інструментів, облігацій та депозитів. При цьому, ми націлені заробити для наших клієнтів дохідність вищу, ніж за стандартними банківськими депозитами. Вкладення коштів у інвестиційні фонди та цінні папери – звичайна справа у всьому світі. Ми поступово навчаємо та привчаємо до цієї вдалої практики і українців», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів КУА «ОТП Капітал».

Дізнатися більше та інвестувати кошти в «ОТП Інвест+» та інші фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку.
___________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz