Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2016 » Ноябрь » 24 » Іван Марчук презентує збірку віршів «Сон є сон»

Размещение новостей компаний

Іван Марчук презентує збірку віршів «Сон є сон»

Распечатать: Іван Марчук презентує збірку віршів «Сон є сон» | Комментировать: Іван Марчук презентує збірку віршів «Сон є сон»
Відомий український художник Іван Марчук в ці вихідні представить українцям збірку віршів поета-сюрреаліста Ярослава Павуляка «Сон є сон». Картини прославленого художника супроводжують новаторську поезію талановитого українця. Збірка вийшла у видавництві CO-OP Media.

Іван Марчук розповість про своє знайомство з поетом, який незабаром став добрим другом живописця, про його творчість і життя в Україні і за кордоном. Митець також прочитає вірші Ярослава Павуляка, які він особливо цінує і любить. Більш детально з творчістю поета гостей познайомлять літератор Володимир Севериненко і мистецтвознавець Тамара Стрипко.

Модератор зустрічі - відомий журналіст Оксана Михайленко-Гуцул

Презентація відбудеться в Арт хабі агентства Укрінформ за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. М. «Театральна») в цю суботу 26 листопада о 16 00.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Іван Марчук презентує збірку віршів «Сон є сон»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 603 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz