Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2016 » Ноябрь » 19 » “Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості

Размещение новостей компаний

“Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості

Распечатать: “Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості | Комментировать: “Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості
Київ, 18 листопада - з 8 по 25 грудня у “Мистецькому арсеналі” пройде масштабна виставка “Як тебе звати?”, присвячена соціальній інтеграції сімей переселенців та їхніх дітей. Організатори заходу - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, медіа група StarLightMedia, FILM.UA Group та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”. Куратор виставки - Катерина Тейлор.

Понад 580 тисяч дітей постраждали від конфлікту на Сході України, понад 230 тисяч дітей вимушено залишили свої домівки. За даними ЮНІСЕФ, з них біля 200 тисяч потребують психологічної допомоги.

“Найсумніше, що більше за всіх у конфліктах страждають саме діти. Допомогти їм подолати страх та розгубленість та повернутися до нормального життя - наша спільна відповідальність”, - коментує ініціативу Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

“Сьогодні вимушених переселенців не слід розглядати як проблему для держави, вони є додатковим сильним ресурсом в питаннях розбудови миру та формування нових підходів до вирішення багатьох критичних питань, пов’язаних з конфліктом. Створення належних умов та рівних можливостей для усіх членів громад, незалежно від попереднього місця проживання - це унікальна можливість для держави стати прогресивною, потужною, збагаченою. Наше Міністерство в центрі уваги ставить людину – її потреби та прагнення. Саме з таких позицій ми будуємо політику інтеграції та постконфліктного відновлення”, - Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

“Працюючи над виставкою, ми намагалися не лише говорити про проблему, травми, яких зазнали або й продовжують зазнавати діти-переселенці. Надзвичайно важливо показати можливості виходу з ситуації. Ми віримо, що таким виходом є краща, більш інклюзивна, приязніша освіта для наших дітей, і тому пропонуємо поставити освіту й інтеграцію через освіту в центр усіх пріоритетів нашого суспільства на найближчі роки,” - зазначає Олеся Островська-Люта, генеральний директор НКММК “Мистецький арсенал”.

“Ми хочемо показати не відмінності між життями сімей переселенців та решти суспільства, а те, що нас зближує, - загальнолюдські цінності та звички. Єдине, що відділяє нас від людей, які вимушено лишили свої домівки та звичний спосіб життя, це - штучні психологічні бар’єри. Ці бар’єри створюють нові ідеології та нарощують негативні стереотипи, роз’єднуючи суспільство. Цією виставкою через мистецтво ми будемо долати бар’єри та допомагати психологічній реабілітації дітей переселенців”, - пояснює куратор виставки Катерина Тейлор.

“Не так часто випадають шанси змінити світ на краще або хоча б спробувати це зробити. Для нас робота над проектом "Ти серед своїх" і над виставкою "Як тебе звати?" в команді з чудовими партнерами - якраз і є той самий шанс, який ми не маємо право втратити”, - Поліна Толмачова, маркетинг директор FILM.UA Group.

Виставка об’єднує низку тематичних проектів організаторів та партнерів - від художніх робіт, аудіовізуального, VR та AR контенту, кінопоказів, театральних вистав і арт-простору до публічних лекцій та семінарів для ЗМІ.

Виставку організовано в рамках ширшої кампанії “Ти серед своїх”, покликаної привернути увагу до проблем сімей та дітей вимушених переселенців в Україні. Кампанія розроблена ЮНІСЕФ спільно зі StarLightMedia та FILM.UA Group, за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: “Як тебе звати?” - діалог із сім’ями переселенців сприятиме миру і соціальній згуртованості
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 725 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz