Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2019 » Май » 15 » ХПІ запрошує відсвяткувати Міжнародний день світла — 2019

Размещение новостей компаний

ХПІ запрошує відсвяткувати Міжнародний день світла — 2019

Распечатать: ХПІ запрошує відсвяткувати Міжнародний день світла — 2019 | Комментировать: ХПІ запрошує відсвяткувати Міжнародний день світла — 2019
16 травня Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» проведе другий щорічний фестиваль науки, присвячений Міжнародному дню світла — 2019. Вчені ХПІ представлять різноманітні майстер-класи, інтерактивні лекції, лабораторні роботи в стилі STEM з фізики, хімії, інших напрямків. Ці воркшопи розкриють тему «Світло» з різних сторін — від «різнокольорової хімії» та «пасивного будинку» до «економії на світлі». Учасниками фестивалю можуть стати всі охочі. Початок — 10:00. Місце: НТУ «ХПІ», Електротехнічний корпус (м. Харків, вул. Кирпичова, 2).

Локаціями для заходів будуть коворкінги НТУ «ХПІ»:

Також для організованих груп школярів можливий спеціальний графік заходів. Реєстрація за телефоном (096) 108-38-34.
Участь безкоштовна — Знання безцінні!
Контакти: +38 (057) 707-66-34.

Слідкуйте за подіями НТУ «ХПІ» на Polytech Events, сторінках вишу в Facebook — НТУ «ХПІ», прес-служба ХПІ, а також в Instagram.

Довідка:

16 травня відзначають Міжнародний день світла. Це глобальна ініціатива, що визнає центральну роль світла і його місце в науці, культурі та мистецтві, освіті, а також в таких галузях, як медицина, комунікація та енергетика. Широка тема світла дозволить різним верствам суспільства брати участь в заходах по всьому світу, що, в свою чергу, підвищить поінформованість про науку, технології, мистецтво та культуру, а також їх важливу роль в досягненні цілей ЮНЕСКО щодо заохочення освіти, рівності та миру (офіційний сайт міжнародної ініціативи: www.lightday.org).

Абревіатура STEM розшифровується як «Science, Technology, Engineering and Mathematics» — наука, технологія, інженерія і математика. Це взаємозв’язок і тісний контакт тих галузей знань, які дозволяють дитині зрозуміти складний і вкрай цікавий навколишній світ у всьому його різноманітті. Завдяки STEM-підходу діти можуть вникати в логіку явищ, що відбуваються, розуміти їх взаємозв’язок, вивчати світ системно і тим самим виробляти в собі допитливість, інженерний тип мислення, вміння виходити з критичних ситуацій. Це — кардинально новий рівень розвитку дитини.
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ХПІ запрошує відсвяткувати Міжнародний день світла — 2019
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 86 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz