Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2019 » Июнь » 21 » Київстар включив 4G ще у 90 населених пунктах

Размещение новостей компаний

Київстар включив 4G ще у 90 населених пунктах

Распечатать: Київстар включив 4G ще у 90 населених пунктах | Комментировать: Київстар включив 4G ще у 90 населених пунктах
Національний телеком оператор збільшив територію мережі 4G у 8 областях України, підключивши ще 90 населених пунктів. До 31 липня 2019 року мобільний інтернет в мережі 4G - необмежено і без сплати за мегабайти для всіх абонентів Київстар.

Можливість користуватись швидкісним мобільним інтернетом в мережі 4G з’явилась у мешканців ще 90 населених пунктів у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Чернівецькій, Черкаській та Чернігівській областях. Зокрема, високошвидкісний інтернет доступний у населених пунктах Верховина, Царичанка, Покровське, Рені, Катеринопіль, Щорс, Снигурівка, тощо.

На сьогодні мережа 4G Київстар працює в 6502 великих і малих містах і селищах, де проживає 28,3 млн чоловік, або 68,2% населення України.

Можливостями 4G зв’язку вже скористалось 5,6 млн абонентів Київстар, а обсяги дата-трафіку в мережі у 1 кварталі 2019 року досягли 219 Петабайтів, що удвічі більше, ніж рік тому.

Щоб надавати абонентам мобільний інтернет високої якості, Київстар збудував найбільшу мережу мобільного зв’язку – більше 26 тисяч базових станцій, а також використовує найбільшу кількість радіо частот. За 2018 рік і 1 кв 2019 року компанія інвестувала у розвиток нових технологій зв’язку понад 8 млрд грн. Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводяться у дослідженні за 2018 рік міжнародної компанії Ookla.

Щоб почати користуватись 4G абоненту необхідно мати смартфон, що підтримує цю технологію зв’язку, а також замінити стару SIM картку на сучасну USIM-карту. Отримати нову карту можна безкоштовно, у будь-якому з магазинів Київстар.

До 31 липня 2019 року всі абоненти Київстар, незалежно від обраного тарифного плану, можуть користуватись 4G-безлімітом, необмежено і без сплати за мегабайти.
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz