Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июль » 16 » Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква

Размещение новостей компаний

Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква

Распечатать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква | Комментировать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква
Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний абонентам Київстар у 969 населених пунктах України

16 липня 2018 р Київстар включив зв’язок 4-G в містах Ужгород, Ізмаїл, Біла Церква, а також 85 населених пунктах у Закарпатській, Одеській та Київській областях. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє охопити максимально якісним покриттям одразу велику територію. Зокрема, в Закарпатській області 16 липня до 4G підключено 36 населених пунктів, в Ізмаїльському районі Одеської області – 11, а в Білоцерківському Київської області – 38. На сьогодні Київстар надає послуги високошвидкісного інтернету за технологією LTE у 969 населених пунктах, де проживають понад 8 млн осіб.

Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати, згідно їх діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Нагадуємо 1 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві. За два тижні територія мережі 4G охопила майже 1000 населених пунктів України. Найближчим часом компанія планує розширити покриття 4-G мережі на ряд міст у Київській, Вінницькій, Житомирській, Львівській та Хмельницькій областях.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 118 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz