Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июль » 9 » Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Вінниці та 80 населених пунктах області

Размещение новостей компаний

Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Вінниці та 80 населених пунктах області

Распечатать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Вінниці та 80 населених пунктах області | Комментировать: Київстар запустив 4G в діапазоні 1800 МГц у Вінниці та 80 населених пунктах області
Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний абонентам Київстар у 657 населених пунктах по Україні

09 липня 81 населений пункт Вінницької області отримав високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє охопити максимально якісним покриттям одразу велику кількість населених пунктів Вінничини. Зокрема, зв’язок нового покоління став доступним у містах Вінниця, Гнівань, Десна. З’явився 4G інтернет і в селах області, наприклад: Стрижавка, Березина, Тростянець, Медвеже Вушко, Іванівка, Дорожне, Некрасове, тощо.

Доступ до послуг за новою технологією надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті https://shop.kyivstar.ua/ua/.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

Нагадуємо 01 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві, 03 липня – в Одесі та курортах по Україні, а 09 липня – у Вінниці та області. В планах компанії запустити найближчим часом 4G-зв’язок у Тернопільській та Хмельницькій областях.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 147 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz