Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Сентябрь » 12 » Кількість смартфонів Apple у мережі Київстар зросла майже на третину

Размещение новостей компаний

Кількість смартфонів Apple у мережі Київстар зросла майже на третину

Распечатать: Кількість смартфонів Apple у мережі Київстар зросла майже на третину | Комментировать: Кількість смартфонів Apple у мережі Київстар зросла майже на третину
Українці стали активніше купувати та користуватися смартфонами компанії Apple. З нагоди Apple Special Event – презентації нової лінійки iPhone, у Київстар проаналізували, яким моделям цього бренду віддають перевагу абоненти та де живе найбільше прихильників «яблучних» девайсів.

У серпні 2018 ріку смартфонів Apple у мережі Київстар стало на 28% більше, у порівняні з аналогічним періодом 2017 року. А кількість смартфонів з підтримкою 4G/LTE серед них зросла на 41%. За рахунок того, що 9 із 10 «яблучних» смартфонів у абонентів вже підтримують 4G/LTE – цей бренд виявився №1 серед усіх 4G-смартфонів у мережі Київстар.

Найпопулярніші моделі, якими користуються абоненти Київстар, розмістилися у наступному порядку:

1. iPhone 5S, 18% від всіх Apple-девайсів;
2. iPhone 6, 15%;
3. iPhone 6s,13%;
4. iPhone 7, 11%;
5. iPhone 5, 8%.

Торішній флагман – iPhone X – займає 8-му позицію та складає 5% від всіх Apple-девайсів, лише трохи відстаючи від iPhone 4s та iPhone 7 Plus.

Згідно з даними Київстар, найбільше прихильників «яблучних» девайсів живе у Київській області – 25% абонентів, які користуються смартфонами Apple проживають саме тут. На другому місці – Львівська область з 10%. На третьому – Дніпропетровська область з 9%, потім – Одеська і Харківська області, з 8% і 5% відповідно.

У фірмових магазинах Київстар та онлайн-магазині shop.kyivstar.ua також зросла кількість проданих смартфонів Apple. За перші 8 місяців 2018 року їх було продано на 40% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Кількість смартфонів Apple у мережі Київстар зросла майже на третину
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 66 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz