Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2019 » Январь » 29 » Кизил, обліпиха, актинідія, суниця альпійська. Правильні стратегії для сегменту нішевих ягід в Україні

Размещение новостей компаний

Кизил, обліпиха, актинідія, суниця альпійська. Правильні стратегії для сегменту нішевих ягід в Україні

Распечатать: Кизил, обліпиха, актинідія, суниця альпійська. Правильні стратегії для сегменту нішевих ягід в Україні | Комментировать: Кизил, обліпиха, актинідія, суниця альпійська. Правильні стратегії для сегменту нішевих ягід в Україні
Програма конференції «Мільйон із гектара», яка відбудеться 28 лютого у м. Київ, не омине увагою і вітчизняний сегмент нішевих ягідних культур, повідомляє організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Під час заходу пропонуємо делегатам обговорити перспективи ринку нішевих ягід у розрізі наступних культур: кизил, обліпиха, актинідія, суниця альпійська.

З презентацією щодо перспектив вирощування кизилу в Україні виступить Євгеній Постоленко, завідувач відділу захисту рослин та аналітичних вимірювань Дослідної станції помології ім. Л.П. Симиренка. Акцент доповіді буде поставлений на підборі сортів для вирощування в умовах України, підходах до виробництва, у тому числі органічного, а також можливостях з переробки ягід кизилу.

Питання правильних стратегій для бізнесу з вирощування нішевих ягід на прикладі одразу трьох культур (обліпиха, актинідія, суниця альпійська) розкриє Ліліана Дмітрієва, директор ТОВ «Брусвяна». У складі презентації – інвестиційна привабливість бізнесу з вирощування нішевих ягід, технологічні особливості обраних культур та перспективи ринку вирощеної продукції.

Нагадуємо, що окрім перелічених ягід, тематика конференції буде включати презентації та доповіді на такі теми, як:

•вирощування та продажі спаржі, мигдалю,

•сушка та заморозка вирощеної продукції,

•аквакультура,

•виробництво і експорт меду,

•органічний сектор в Україні і т.д.

Усього в конференції братимуть участь понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво).

Партнерами конференції традиційно виступають Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit.

Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 22 лютого включно, а більш детальна інформація щодо заходу розміщена на офіційному сайті події.

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
___________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 114 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz