Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Февраль » 7 » Консервативний фонд «ОТП Класичний» приніс інвесторам 15,3% доходу за підсумками року

Размещение новостей компаний

Консервативний фонд «ОТП Класичний» приніс інвесторам 15,3% доходу за підсумками року

Распечатать: Консервативний фонд «ОТП Класичний» приніс інвесторам 15,3% доходу за підсумками року | Комментировать: Консервативний фонд «ОТП Класичний» приніс інвесторам 15,3% доходу за підсумками року
За підсумком 2017 року відкритий фонд «ОТП Класичний» під управлінням КУА «ОТП Капітал» приніс своїм інвесторам 15,33% доходу. Фонд «ОТП Класичний» - спеціалізований фонд грошового ринку, що передбачає інвестування коштів клієнтів у найбільш консервативні інструменти – банківські депозити та державні облігації. При цьому інвестори мають можливість щоденного виходу з фонду, а термін інвестування не обмежений.

«Фонди грошового ринку в усьому світі є основою будь-якого інвестиційного портфелю. Це найбільш консервативний та стабільний вид інвестиційних фондів, що за рівнем ризику відповідає депозитам. В Україні, в поточних умовах зниження депозитних ставок, саме фонди грошового ринку дають можливість отримувати більшу дохідність, ніж по депозитах, при тому самому рівні ризику. Оскільки «ОТП Класичний» є відкритим фондом, що дає його інвесторам абсолютну ліквідність, то його можна порівняти з депозитом з вільним зняттям та поповненням», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Інвестиційні фонди – це найпростіший інструмент для інвестування, головна мета якого – об’єднати капітал багатьох людей та ефективно його інвестувати. Активи інвестиційного фонду належать його інвесторам на правах спільної власності, а участь кожного інвестора в фонді підтверджується володінням цінними паперами фонду. Для ефективного інвестування фонд має всі можливості – професійних керуючих, аналітиків, системи ризик-менеджменту і, найголовніше, достатньо ресурсів для проведення масштабної диверсифікації, інвестуючи одразу в десятки різних фінансових інструментів для зменшення ризиків. Прибутки від інвестиційної діяльності збільшують вартість фонду та його цінних паперів. Інвестор фіксує свій прибуток при зворотному продажу своїх цінних паперів за поточною ціною.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 204 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz