Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Февраль » 7 » Леонід Гребінський розповів про плани розвитку КРИСТАЛБАНКу

Размещение новостей компаний

Леонід Гребінський розповів про плани розвитку КРИСТАЛБАНКу

Распечатать: Леонід Гребінський розповів про плани розвитку КРИСТАЛБАНКу | Комментировать: Леонід Гребінський розповів про плани розвитку КРИСТАЛБАНКу
Голова Правління КРИСТАЛБАНКу Леонід Гребінський в інтерв’ю для «Бізнес Медіа» розповів про плани розвитку фінансової установи, а також про нові сервіси та продукти для клієнтів, які здатні істотно посилити конкурентні позиції на ринку банківських послуг.

«Конкуренція на ринку фінансових послуг змушує банки шукати нові можливості для задоволення потреб клієнтів. Діджіталізація та розробка нових сервісів, в тому числі мобільних додатків, стає для банківських установ питанням виживання», - підкреслив Леонід Гребінський.

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 95 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz