Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2018 » Август » 8 » Мобільні платежі в Україні: спільне дослідження MOYO та Monobank

Размещение новостей компаний

Мобільні платежі в Україні: спільне дослідження MOYO та Monobank

Распечатать: Мобільні платежі в Україні: спільне дослідження MOYO та Monobank | Комментировать: Мобільні платежі в Україні: спільне дослідження MOYO та Monobank
В Україні вже доступні два найпопулярніших сервіси мобільних платежів Apple Pay та Google Pay. Компанія MOYO розповіла, які пристрої їх підтримують, а в Monobank — скільки людей вже перейшли на безконтактні оплати за допомогою смартфона.

Для роботи з Apple Pay і Google Pay в телефоні повинен бути NFC-чіп. При його активації і реєстрації банківської карти смартфон може виступати в якості платіжного засобу. Але чи готові українці до таких інновацій? Відповідь на це питання шукали MOYO і Monobank.

Згідно зі статистикою продажів MOYO, за перші шість місяців 2018 року, близько 30% всіх придбаних українцями смартфонів оснащені NFC-модулем. При цьому серед гаджетів, які підтримують мобільні платежі, близько 10% припадає на різні моделі iPhone, а 90% — на Android-смартфони.

Найпопулярнішим смартфоном з NFC-модулем в Україні є Samsung Galaxy J7 2017 року випуску. При цьому найбільш доступною моделлю виступає той же Galaxy J7, але 2016 року. Його вартість — менше 5000 грн. Серед продукції Apple найбільш затребуваний iPhone 7.

При цьому, згідно зі статистикою Monobank (на поточний момент доступні платежі через Google Pay), мобільні розрахунки в більшій мірі освоїли власники топових моделей смартфонів. Зокрема, найчастіше оплати відбуваються з Samsung Galaxy S8, S7 і S7 Edge.

Серед клієнтів Monobank налічується 37% власників iPhone різних моделей, сервіс Apple Pay для яких буде доступний трохи пізніше. Android-смартфонів з додатком Monobank 63%, і вже 10,5% з них використовуються для здійснення безконтактних платежів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Мобільні платежі в Україні: спільне дослідження MOYO та Monobank
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 63 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz