Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Декабрь » 10 » На продаж виставлено кредит діючої волинської кондитерської компанії

Размещение новостей компаний

На продаж виставлено кредит діючої волинської кондитерської компанії

Распечатать: На продаж виставлено кредит діючої волинської кондитерської компанії | Комментировать: На продаж виставлено кредит діючої волинської кондитерської компанії
14 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом діючої кондитерської компанії з Волині. Актив перебуває на балансі ПАТ «Радикал Банк» і на чергові торги виставляється із початковою ціною реалізації 3,55 млн грн.

Компанія-позичальник зареєстрована у Луцьку і веде господарську діяльність у сфері виробництва какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів. В асортименті – цукерки, вафлі, фасована продукція та напівфабрикати. Позичальник позиціонує себе «еталоном галицьких рецептурних традицій у кондитерському виробництві». Виготовлена продукція широко представлена на ринках України та експортується до країн СНД та Європи.

На початок листопада цього року заборгованість за договором сягнула 8,37 млн грн. При цьому у забезпечення за договором передано, зокрема, виробничі потужності кондитерської фабрики.

Так, у заставі банку:

- автогараж (656,9 кв. м.), склад (281,7 кв. м.), цех з виробництва вафель (219,0 кв. м.), будинок котельні (332,0 кв. м.), модуль (869,7 кв. м.), профілакторій (1033,7 кв. м.), пункт техобслуговування (910,6 кв. м.) тощо;

- лінія з виробництва глазурі, цех з виробництва кондитерських виробів;

- земельна ділянка загальною площею 4,612 га.

Територіально об’єкти розміщуються у Волинській області, за 50 км від Луцька.

Детальна інформація, публічний паспорт активу розміщується за посиланням.

Аукціон з продажу відбудеться 14 грудня у сиcтемі ProZorro.Продажі. Умови участі в аукціоні – тут.

Початкова ціна реалізації – 3 545 496,95 млн грн (без ПДВ).

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ та деталями судово-претензійної роботи, проведеної банком, потенційні покупці можуть у кімнаті даних після підписання стандартного договору про конфіденційність.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 182 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz