Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2016 » Сентябрь » 21 » На продаж виставлено права вимоги за кредитами одного із найприбутковіших операторів зернового ринку України

Размещение новостей компаний

На продаж виставлено права вимоги за кредитами одного із найприбутковіших операторів зернового ринку України

Распечатать: На продаж виставлено права вимоги за кредитами одного із найприбутковіших операторів зернового ринку України | Комментировать: На продаж виставлено права вимоги за кредитами одного із найприбутковіших операторів зернового ринку України
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитами, що перебувають на балансі ПАТ «ВБР». Компанія-позичальник сьогодні веде активну господарську діяльність і займається вирощуванням зернових, бобових та насіння олійних культур. Станом на початок серпня 2016-го, заборгованість за кредитами склала 51,12 млн грн. При цьому у забезпечення за договорами передано будівлі діючого молокозаводу, готель-ресторан та сільгосптехніку. На торги актив виставляється уперше.

Компанія-позичальник зареєстрована у Вінницькій області і входить до ТОП-60 найприбутковіших операторів зернового ринку України за 2015 рік (рейтинг 100 найприбутковіших компаній за версією Alliance Capital Management).

У заставу банку передана сільгосптехніка, що використовується позичальником у поточній діяльності: чотири комбайни відомої американської марки John Deere, чотири сівалки та один оприскувач.

Крім того, забезпеченням за договорами виступають будівлі та споруди діючого молокозаводу, загальною площею 6,131,3 м2, та виробниче обладнання і устаткування, що розміщуються у м. Хмільник Вінницької області. Кілька років тому у капітальний ремонт заводу було вкладено понад 20 млн. грн.

Також у забезпечення договорів передано готель-ресторан, загальною площею 954,9 м2, що також розміщується у м. Хмільник, Вінницької області.

Стартова ціна лоту – 25,02 млн грн.

Аукціон з продажу прав вимоги за кредитами відбудеться 13 жовтня з 10 до 17:00 на електронному майданчику «Аграрної біржі». Кінцевий термін прийому заявок на участь у торгах – 17:00 12 жовтня.

Нагадаємо, 13 жовтня на електронному майданчику «Аграрної біржі» також відбудеться аукціон з продажу права вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано працюючий бізнес з виробництва промислових акумуляторів. Компанія-позичальник є одним із найвідоміших виробників промислових акумуляторів і зарядних пристроїв у країні, а у забезпечення за договором передано нежитлову нерухомість, виробниче обладнання та майнові права на отримання грошових коштів за договором поставки. Початкова ціна лоту – 10,28 млн грн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 804 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz