Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2016 » Сентябрь » 21 » На продаж виставлено права вимоги за кредитами, у забезпечення яких передано працюючі молокозаводи та маслозавод

Размещение новостей компаний

На продаж виставлено права вимоги за кредитами, у забезпечення яких передано працюючі молокозаводи та маслозавод

Распечатать: На продаж виставлено права вимоги за кредитами, у забезпечення яких передано працюючі молокозаводи та маслозавод | Комментировать: На продаж виставлено права вимоги за кредитами, у забезпечення яких передано працюючі молокозаводи та маслозавод
29 вересня 2016 року на електронному майданчику товарної біржі «АЛЬЯНС» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами, що перебувають на балансі ПАТ «Банк «Форум». Компанії-позичальники входять до складу однієї групи і ведуть досить активну господарську діяльність. У забезпечення за договорами передано будівлі та обладнання діючих масло- та молокозаводів.

На продаж одним лотом виставляються права вимоги одразу за чотирма кредитами. Загальна заборгованість за договорами, без урахування штрафів, склала понад 519,06 млн грн. Згідно з інформацією ЄДР, позичальники у процесі припинення не перебувають і ведуть господарську діяльність у сферах переробки молока, виробництва масла, сиру, інших харчових продуктів та торгівлі продуктами і напоями.

У забезпечення за договорами передано об’єкти нерухомості, що розміщуються на Черкащині. Зокрема, мова йде про будівлі маслозаводу з обладнанням у м. Жашків (10 128,6 м2), будівлі маслозаводу з обладнанням у м. Городище (3 163,4 м2), адмінбудівля, будівлі та споруди молокозаводу з обладнаннням у м. Шпола (3 119,1 м2) та недобудований виробничий корпус у м. Шпола (3 249,0 м2).

Окрім обладнання, що використовується на заводах, у заставу банку передано контрольні пакети акцій молоко/масло заводів. А також – понад 130 одиниць автотранспорту.

Стартова ціна лоту – 323,34 млн грн (без ПДВ). Кінцевий термін прийому заявок на участь у торгах – 27 вересня.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 787 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz