Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Сентябрь » 11 » Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста

Размещение новостей компаний

Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста

Распечатать: Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста | Комментировать: Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста
7 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття нового відділення АТ «ОТП Банк» у місті Біла Церква. Нове відділення розташувалося у самому серці міста за адресою: бульвар Олександрійський, 15.

Нове відділення відповідає найвищим стандартам комфорту і безпеки і облаштоване у загальногруповому європейському форматі відділень міжнародної фінансової групи OTP Group. Так, до послуг відвідувачів – спеціальна зона самообслуговування (АТМ, термінал та Інтернет-кіоск), зручна автомобільна парковка, безкоштовний Wi-Fi доступ, тощо.

«Відкриття нового відділення у самому центрі міста є ще одним підтвердженням реалізації ОТП Банком стратегії зваженого розширення присутності, забезпечення високої якості обслуговування, інвестицій у розробку інноваційних і актуальних продуктів та послуг. Таким чином, ми втілюємо у життя свій слоган «OTP Bank. Easy to deal with» - банк, з яким легко і зручно для кожного клієнта», - підкреслив Володимир Мудрий, член Правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

В урочистому відкритті нового відділення взяло участь керівництво ОТП Банку, зокрема: голова правління банку Тамаш Хак-Ковач, член Правління Володимир Мудрий, начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею Леся Сирота, директор Центральної регіональної дирекції Костянтин Откаленко, начальник нового відділення Олена Островерх, а також інші причетні співробітники і партнери банку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста
Увеличить: Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 271 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz