Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Декабрь » 14 » Новини Національного Сорочинського ярмарку

Размещение новостей компаний

Новини Національного Сорочинського ярмарку

Распечатать: Новини Національного Сорочинського ярмарку | Комментировать: Новини Національного Сорочинського ярмарку
Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок» і я, як керівник цього проекту, вітаємо вас і зичимо успіхів і процвітання вам і вашій справі. Щиро дякуємо за те, що ви, як і ми, любите Сорочинський ярмарок – цей неймовірний захід, який об’єднує Україну і українців, який прославляє нашу державу, робить її привабливою і зрозумілою світу.

Рік, що минає, був вдалим для нашого товариства. Сорочинський ярмарок-2017 пройшов на традиційно високому рівні, одержав безліч схвальних відгуків від своїх численних гостей. В ньому взяли участь понад 2 тис. учасників, в т.ч. 12 іноземних експозицій, 5 тис. учасників Фестивалів «Ярмаринка» та «Ярмариночка», понад 30 кафе і ресторанів з усієї України. Його відвідали понад 800 тис. гостей, 34 дипломати, 210 журналістів. На вечірніх концертах виступали зірки української естради Тіна Кароль, Оля Полякова, Ірина Білик, «Пара Нормальних», DZIDZIO, Олег Винник та молоді, перспективні виконавці.

Наступний ярмарок буде для нас особливим. Адже в 2018 році проект відродження Сорочинського ярмарку, який має багатовікову історію, відзначатиме своє двадцятиліття. Ми вже почали підготовку до цього свята, з великим натхненням і повагою до славнозвісної гоголівської спадщини та з великою любов’ю до наших учасників і гостей, прагнучи, щоб ярмарок вкотре став грандіозним святом українських досягнень та культури, щоб запам’ятався, як неймовірна і унікальна подія в житті нашої держави. І для нас дуже важливо, щоб на цьому святі ви знову були поряд з нами, щоб ми мали нагоду розділити з вами нашу радість і наш успіх.

Ми вже зараз ведемо підготовку до наступного, ювілейного для нас, Сорочинського ярмарку, який пройде з 21 по 26 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області,щоб зробити його особливим не лише для нас, але і для всіх учасників та гостей. Прийом заявок на участь у ньому розпочнеться 03.01.2018 року.

Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим і нехай Бог береже і благословляє вас і Україну!

З повагою
Керівник проекту
«Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Новини Національного Сорочинського ярмарку
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 307 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz